CMR07F512JODR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMR07F512JODR
  • Описание
    Mallory Sonalert Products CMR07F512JODR Product Category: Mica Capacitors Capacitance: 5100 pF Tolerance: 5 % Voltage Rating: 500 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 150 C Temperature Coefficient: 0 PPM / C, 70 PPM / C Termination Style: Radial Product: Mica High-Reliability Dipped Capacitors Capacitance - nF: 5.1 nF Capacitance - uF: 0.0051 uF Dissipation Factor DF: 0.00075 Series: CMR07